Signature snacks made by Native Makers, Sourced from the Origin, Delivered Worldwide Express Shipping to USA, UK, UAE, Europe, India & 50+ Countries.




































Get 10% OFF



















Handpicked, Tradition and always Authentic
⭐ 4.6
| 729
Regular price
$94.95 USD
Sale price
$94.95 USD
Regular price
$109.95 USD
Unit price
/
per
Item Weight: 1.8kg (10 tins)
⭐ 4.5
| 265
Regular price
$8.45 USD
Sale price
$8.45 USD
Regular price
$9.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.5
| 211
Regular price
$8.45 USD
Sale price
$8.45 USD
Regular price
$9.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.4
| 123
Regular price
$8.95 USD
Sale price
$8.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 4 - 5 Pieces
⭐ 4.6
| 133
Regular price
$9.95 USD
Sale price
$9.95 USD
Regular price
$11.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.7
| 82
Regular price
$8.95 USD
Sale price
$8.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.5
| 82
Regular price
$9.95 USD
Sale price
$9.95 USD
Regular price
$11.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150g
⭐ 4.5
| 86
Regular price
$9.45 USD
Sale price
$9.45 USD
Regular price
$10.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 180g
⭐ 4.3
| 60
Regular price
$8.45 USD
Sale price
$8.45 USD
Regular price
$9.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.4
| 62
Regular price
$9.95 USD
Sale price
$9.95 USD
Regular price
$10.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150g
⭐ 4.4
| 59
Regular price
$8.65 USD
Sale price
$8.65 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 180g
⭐ 5.0
| 2
Regular price
$4.95 USD
Sale price
$4.95 USD
Regular price
$7.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 120 g
⭐ 4.7
| 39
Regular price
$15.95 USD
Sale price
$15.95 USD
Regular price
$17.90 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.4
| 21
Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 180g
⭐ 4.2
| 39
Regular price
$8.45 USD
Sale price
$8.45 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 180g
⭐ 4.0
| 34
Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$8.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.4
| 19
Regular price
$9.45 USD
Sale price
$9.45 USD
Regular price
$11.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 180g
⭐ 4.6
| 31
Regular price
$8.95 USD
Sale price
$8.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.3
| 53
Regular price
$10.95 USD
Sale price
$10.95 USD
Regular price
$12.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 100g
⭐ 4.6
| 42
Regular price
$8.45 USD
Sale price
$8.45 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.5
| 27
Regular price
$8.95 USD
Sale price
$8.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.6
| 28
Regular price
$8.95 USD
Sale price
$8.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.6
| 31
Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$8.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150g
⭐ 4.6
| 40
Regular price
$8.95 USD
Sale price
$8.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.5
| 51
Regular price
$8.45 USD
Sale price
$8.45 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 5.0
| 1
Regular price
$8.95 USD
Sale price
$8.95 USD
Regular price
$9.84 USD
Unit price
/
per
Weight:
100 g
Regular price
$8.95 USD
Sale price
$8.95 USD
Regular price
$9.84 USD
Unit price
/
per
Weight:
100 g
Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$8.74 USD
Unit price
/
per
Weight:
100 g
⭐ 4.5
| 2
Regular price
$12.95 USD
Sale price
$12.95 USD
Regular price
$14.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 100 g
⭐ 5.0
| 1
Regular price
$13.95 USD
Sale price
$13.95 USD
Regular price
$15.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 100 g
⭐ 3.7
| 3
Regular price
$12.95 USD
Sale price
$12.95 USD
Regular price
$14.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200 g
Regular price
$4.95 USD
Sale price
$4.95 USD
Regular price
$6.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 50 g
⭐ 5.0
| 2
Regular price
$9.95 USD
Sale price
$9.95 USD
Regular price
$12.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 100 g
⭐ 4.8
| 4
Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$10.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150 g
⭐ 3.6
| 14
Regular price
$11.95 USD
Sale price
$11.95 USD
Regular price
$21.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200 g
⭐ 4.2
| 28
Regular price
$13.45 USD
Sale price
$13.45 USD
Regular price
$15.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
150 g
⭐ 3.7
| 3
Regular price
$9.95 USD
Sale price
$9.95 USD
Regular price
$11.25 USD
Unit price
/
per
Quantity: 4 Pcs
⭐ 5.0
| 3
Regular price
$9.05 USD
Sale price
$9.05 USD
Regular price
$11.05 USD
Unit price
/
per
Qunatity: 180 g
⭐ 4.5
| 4
Regular price
$7.45 USD
Sale price
$7.45 USD
Regular price
$8.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200 g
⭐ 3.4
| 5
Regular price
$9.95 USD
Sale price
$9.95 USD
Regular price
$11.25 USD
Unit price
/
per
Quantity : 200 g
Regular price
$9.25 USD
Sale price
$9.25 USD
Regular price
$10.25 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200 g
⭐ 4.3
| 3
Regular price
$9.25 USD
Sale price
$9.25 USD
Regular price
$10.25 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200 g
⭐ 5.0
| 2
Regular price
$4.95 USD
Sale price
$4.95 USD
Regular price
$7.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 120 g
⭐ 5.0
| 1
Regular price
$5.95 USD
Sale price
$5.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity : 150 g
⭐ 4.6
| 31
Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$8.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150g
⭐ 4.9
| 28
Regular price
$9.95 USD
Sale price
$9.95 USD
Regular price
$11.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 180g
⭐ 4.2
| 25
Regular price
$11.95 USD
Sale price
$11.95 USD
Regular price
$12.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 180g
⭐ 4.9
| 16
Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$8.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 3.4
| 10
Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$14.90 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 3.9
| 8
Regular price
$6.95 USD
Sale price
$6.95 USD
Regular price
$7.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200g
⭐ 4.6
| 729
Regular price
$94.95 USD
Sale price
$94.95 USD
Regular price
$109.95 USD
Unit price
/
per
Item Weight: 1.8kg (10 tins)
⭐ 4.4
| 83
Regular price
$96.95 USD
Sale price
$96.95 USD
Regular price
$109.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
1.75 kg
⭐ 4.3
| 6
Regular price
$84.95 USD
Sale price
$84.95 USD
Regular price
$99.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
1.37 kg
⭐ 4.3
| 20
Regular price
$39.45 USD
Sale price
$39.45 USD
Regular price
$47.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
720 g
⭐ 3.9
| 28
Regular price
$96.95 USD
Sale price
$96.95 USD
Regular price
$109.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
1.66 kg


Healthy traditions on your plate
⭐ 4.0
| 4
Regular price
$10.45 USD
Sale price
$10.45 USD
Regular price
$12.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
⭐ 4.0
| 4
Regular price
$11.45 USD
Sale price
$11.45 USD
Regular price
$15.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
Regular price
$11.95 USD
Sale price
$11.95 USD
Regular price
$14.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
⭐ 5.0
| 3
Regular price
$8.95 USD
Sale price
$8.95 USD
Regular price
$11.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
⭐ 3.0
| 1
Regular price
$27.95 USD
Sale price
$27.95 USD
Regular price
$39.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
⭐ 4.8
| 5
Regular price
$10.45 USD
Sale price
$10.45 USD
Regular price
$12.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150g
⭐ 5.0
| 2
Regular price
$11.95 USD
Sale price
$11.95 USD
Regular price
$13.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150g
⭐ 5.0
| 1
Regular price
$9.95 USD
Sale price
$9.95 USD
Regular price
$13.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150g
⭐ 5.0
| 1
Regular price
$9.95 USD
Sale price
$9.95 USD
Regular price
$11.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150g
⭐ 4.7
| 10
Regular price
$10.45 USD
Sale price
$10.45 USD
Regular price
$12.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150g
Regular price
$8.95 USD
Sale price
$8.95 USD
Regular price
$10.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 150g
⭐ 4.5
| 15
Regular price
$8.45 USD
Sale price
$8.45 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
⭐ 3.9
| 10
Regular price
$9.45 USD
Sale price
$9.45 USD
Regular price
$12.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
⭐ 3.0
| 6
Regular price
$7.45 USD
Sale price
$7.45 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
⭐ 4.8
| 5
Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
⭐ 4.3
| 4
Regular price
$6.95 USD
Sale price
$6.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
⭐ 5.0
| 1
Regular price
$7.45 USD
Sale price
$7.45 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
Best Selling Goodies Our Customers Love
Oorla’s authentic 5-star flavors keep customers coming back.

⭐ 4.6
| 729
Regular price
$94.95 USD
Sale price
$94.95 USD
Regular price
$109.95 USD
Unit price
/
per
Item Weight: 1.8kg (10 tins)
⭐ 4.4
| 83
Regular price
$96.95 USD
Sale price
$96.95 USD
Regular price
$109.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
1.75 kg
⭐ 4.3
| 6
Regular price
$84.95 USD
Sale price
$84.95 USD
Regular price
$99.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
1.37 kg
⭐ 4.3
| 20
Regular price
$39.45 USD
Sale price
$39.45 USD
Regular price
$47.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
720 g
⭐ 3.9
| 28
Regular price
$96.95 USD
Sale price
$96.95 USD
Regular price
$109.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
1.66 kg
Handpicked, Tradition and always Authentic
⭐ 4.8
| 5
Regular price
$15.95 USD
Sale price
$15.95 USD
Regular price
$17.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 400g
⭐ 5.0
| 3
Regular price
$17.45 USD
Sale price
$17.45 USD
Regular price
$19.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 400g
⭐ 4.8
| 5
Regular price
$12.45 USD
Sale price
$12.45 USD
Regular price
$14.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 400g
⭐ 4.2
| 15
Regular price
$5.95 USD
Sale price
$5.95 USD
Regular price
$12.00 USD
Unit price
/
per
Quantity: 200ml
⭐ 4.0
| 11
Regular price
$10.45 USD
Sale price
$10.45 USD
Regular price
$12.45 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
⭐ 4.8
| 6
Regular price
$23.45 USD
Sale price
$23.45 USD
Regular price
$29.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 250g
Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$8.95 USD
Unit price
/
per
Quantity: 30g
Best Selling Goodies Our Customers Love
Oorla’s authentic 5-star flavors keep customers coming back.

⭐ 4.6
| 729
Regular price
$94.95 USD
Sale price
$94.95 USD
Regular price
$109.95 USD
Unit price
/
per
Item Weight: 1.8kg (10 tins)
⭐ 4.4
| 83
Regular price
$96.95 USD
Sale price
$96.95 USD
Regular price
$109.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
1.75 kg
⭐ 4.3
| 6
Regular price
$84.95 USD
Sale price
$84.95 USD
Regular price
$99.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
1.37 kg
⭐ 4.3
| 20
Regular price
$39.45 USD
Sale price
$39.45 USD
Regular price
$47.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
720 g
⭐ 3.9
| 28
Regular price
$96.95 USD
Sale price
$96.95 USD
Regular price
$109.95 USD
Unit price
/
per
Weight:
1.66 kg
A Glimpse of Our South India’s Culinary Delights

Regular price
$8.65 USD
Sale price
$8.65 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per

Regular price
$7.95 USD
Sale price
$7.95 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per

Regular price
$27.95 USD
Sale price
$27.95 USD
Regular price
$39.95 USD
Unit price
/
per

Regular price
$7.45 USD
Sale price
$7.45 USD
Regular price
$9.95 USD
Unit price
/
per


Bringing Tradition to Your Table
Bringing Authentic Flavors to Your Doorstep Sweet, Snacks and Memories from Home


Open for You to See how Oorla Works
See how your favorite Sweets & Savouries are carefully packed for freshness.
One Pack for You. One for Someone in Need.

Packed in Premium Packages
Our South Indian delicacies come in reusable, premium tins, pouches, and boxes to ensure the highest quality.

Loved Globally by 100,000+
Bringing authentic South Indian flavors to over 100,000 customers across 50+ countries.

Get a pack, Give a pack
With every purchase, we’ve donated 5,000+ essential packs, thanks to customers like you.
Loved by
Millions
Oorla's 5-star delicacies offer authentic taste that keeps customers coming back